KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155102
nr 1715 5102
Åke Vogel, "Vid ån". Signerad. Olja på pannå, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 27x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 20:58:12
100 kr
150 kr
200 kr